wp-admin wp-login admin phpmyadmin debug config backup phpinfo administrator wp-includes xmlrpc

4.8

6 dagen geleden

Wat een geweldige vrouw is Sharon ook, bij aanvangst word je al warm ontvangen waarbij je lekker op bed kan liggen en begint ze je lekker te masseren. Vervolgens lekker teasen, waarbij ik her niet meer volhield en al gauw klaar kwam, wat ik nooit eerder heb meegemaakt (bij het voorspel)! Vervolgens weer even een kleine pauze waarbij ik gemasseerd werd en vervolgens lekker in haar klaarkomen terwijl ze me op me rijdt.


Sharon je bent geweldig!

Zijn de foto's in de advertentie correct?

Ja

Zijn de afspraken nagekomen?

Ja

Is adverteerder een roker?

Onbekend

Hygiëne

Uitstekend

Sfeer

Erg tevreden

Aftrekken

Erotische massage

GFE

Neuken met condoom

Penismassage

Pijpen met condoom

Tongzoenen

Tussen borsten (Russisch)

Vingeren

Zoenen


4.5

6 dagen geleden

Lucia is een geweldige vrouw, wie nog mooier eruit ziet in het echt. Bij aanvang lekker zoenen, snel kleren uit en bedje op waarbij ze je al snel begint masseren en pijpen. Vervolgens lekker meerdere standjes tot ik heerlijk in haar klaar kwam.

Zijn de foto's in de advertentie correct?

Ja

Zijn de afspraken nagekomen?

Ja

Is adverteerder een roker?

Nee

Hygiëne

Uitstekend

Sfeer

Tevreden

Pijpen zonder condoom

Neuken met condoom

Zoenen


1.8

6 dagen geleden

Op basis van de eerder geschreven reviews toch besloten om is langs te gaan. Afspraak werd vrij gemakkelijk via Whatsapp gemaakt en al snel naar haar toe kunnen gaan. Bij binnenkomst was het al nogal wat gehaast, kleren snel uit trekken op bed en een blowjob (m.c.) wat nogal tegen viel. De blowjob was vrij matig, alsof ze er geen zin in had, dat zorgde ook niet er voor dat ik nog geiler werd. Uiteindelijk mocht ik maar enkel 1 standje kiezen waarbij ze niet op me wou, dan maar in doggy.. bleek dat ze zich niet had gewassen, wat betreft de geur het was niet aangenaam.


Al met al voor mij zeker niet voor herhaling vatbaar

Zijn de foto's in de advertentie correct?

Nee

Zijn de afspraken nagekomen?

Ja

Is adverteerder een roker?

Onbekend

Hygiëne

Ontevreden

Sfeer

Matig

GFE