4.9
Ben vorige week bij Monique geweest. Voor de eerste keer. 2 uurtjes en het was geweldig.
Ik was iets te vroeg, belde toch maar aan en er werd open gedaan door één van de dames zelf...... Monique dus. Op de gang excuses dat de eigenaren door omstandigheden iets waren verlaat dus we moesten nog even op de gang wachten. Maar daar ontstond gelijk een leuk gesprek en merkte ik dat er een klik was.
Na die vertraging van zo'n 10 minuten en het afrekenen, naar de kamer. Daar heb ik nog wat bijbetaald voor extra diensten en na een kleine opfrisbeurt begon het feest.
Eerst lekker staand tongzoenen en voelen en al snel belandde we op bed. Moniek geeft goed aan wat zij lekker vindt en vraagt ook regelmatig wat ik wilde. Binnen de kortste keren was ik haar aan het beffen, gingen de vingers erin en kwam ze spuitend klaar.
Wat een geweldige ervaring. Hierna heb ik haar geloof ik nog zo'n 10 keer zien klaar komen. Tussendoor lachten we af en toe om van alles om het daarna weer uit te kreunen van genot. Moniek, als je dit leest...... dit was voor mij één van de geweldigste neukpartijen uit mijn leven.