5.0
Via kinky.nl ben ik gisteren bij deze dame Helen terechtgekomen. Een heel lief zorgzame dame die na het afhandelen van de financiën mij even goed onder handen heeft genomen.
Na een goede massage werd het al gauw sexen. Na een goeie pijpbeurt hebben we goede lekkere sex gehad, details laat ik achterwege.... moet je zelf maar achterkomen.
Na de daad even opfrissen en omdat er nog iets tijd over was, afgesloten met weer een ontspannende massage.
Kortom een geslaagde date!!!
5.0
Het was een fantastisch uurtje!! Ze heeft een lieve uitstraling en alles ging lekker spontaan. Perfecte massage om het af te maken....
Hygiëne ok.
Snel weer een keertje afspreken!
5.0
Ze verdient deze review.
Afspraak gemaakt ging redelijk makkelijk. En eenmaal aangekomen zag ik echt een wonderschone dame met een heel lieve uitstraling. Lekker samen een pilsje genuttigd en gelijk het financiële afgerond. Via de vertaling tot een akkoord gekomen en toen pakte ik mijn toys erbij en begon ze lekker met zichzelf te spelen. Dat wekte bij mij alles tot leven. Ff snel gepijpt en toen eerst zij mij en daarna ik haar heerlijk geneukt. Ondanks dat ik geen kleine heb ging het heerlijk eigenlijk. Ze merkte dat wel ,zo liet ze blijken maar ze ging gewoon lekker door. Echt een fijn uitzicht, dat kontje en mijn in en uit schuivende lul in haar lichaam.Toen ik klaar kwam nam ze het snel handmatig over en dat voelde wel erg goed moet ik zeggen. Ondanks haar jonge leeftijd weet ze wel wat ze moet doen.
Ik hoop dat ik er deze week nog even langs kan wippen.......
5.0
Makkelijk contact gehad, ik kon niet precies zeggen hoelaat ik zelf kon, maar dat was geen probleem, even ruim vantevoren geappt dat ik kwam en een paar appjes later, stond ik dan in een erg leuke omgeving met een parel van een dame. Snel even douchen en daarna op bed beland met nogmaals een echt lekker lief en heel ontspannen Colombiaanse schoonheid!!! Ze begon te grijnzen bij het zien van mijn lul en het was totaal geen probleem heb ik ervaren. Is ook weleens anders geweest. Heb een heerlijk orgasme gehad! Het uurtje had een leven lang mogen duren en daar is niets van gelogen hahaha
Een fantastisch verjaardagscadeau!!
Dank je wel voor de warme date, je hoort snel weer van mij......
5.0
Ik heb gisteren een afspraak gemaakt. Ging gemakkelijk. Susanna is een sexy vrouw met dikke tieten. Fantastisch, net zoals ze masseert. Ze neemt goed de tijd voor je en haar pijpkunsten zijn goed!! Al met al , zeer comfortabel en professioneel.
Tot snel Susanna!
5.0
Ik had een zeer prettige ontmoeting met Emma. Zij is een charmante en aantrekkelijke vrouw. Vanaf het begin voelde de sfeer ontspannen en aangenaam. De ervaring was professioneel en plezierig, en na afloop verzorgde zij ook nog een fijne massage. Ik waardeer haar gastvrijheid en professionaliteit en zal zeker opnieuw terugkomen.
5.0
Op het afgesproken tijdstip was het prachtige Aziatische gezicht duidelijk te zien. Deze dame weet hoe ze je helemaal gek kan maken, en ze ruikt heerlijk. De seks was ook geweldig. Ik voelde me echt goed toen ze me zoog, en we gebruikten verschillende standjes, eindigend met doggystyle. Ze was erg attent en gaf me een zeer ontspannende massage. Tot snel!