4.6
Fijne ervaring gehad met Sofia in Den Haag, ze stelde me gelijk op mijn gemak bij binnenkomst met een zoen. Ze houdt van veel tongzoenen en dat gebeurt dan ook met passie. Iets waar ik van geniet.
Ze heeft een lekkere lul, veel zaad en mooie billen. Daarnaast kan ze lekker pijpen. Een aanrader! Als ze weer in de buurt is, ga ik zeker bij haar langs.
3.8
Mooie dame en wilt wel, ze zoent lekker met tong. Mooie billen en een knap koppie.
Had betaald voor 30 minuten, maar stond helaas na nog geen 15 minuten weer buiten. Hebben elkaar gepijpt (zij mij met condoom), toen kort geneukt en daarna wilde ze dat ik me aftrok en klaarkwam over haar tieten.
Voelde heel vluchtig en de muziek stond veel te hard, konden elkaar nauwelijks verstaan.
We hadden van tevoren afgesproken dat ze ook zou klaarkomen, dit is helaas niet gebeurd. Wat ze deed was verder wel goed en ze maakt je geil, dus wil haar het voordeel van de twijfel geven. Alleen zou het wel iets gezelliger mogen en rustiger aan.
4.9
Sophia is een mooie en energieke dame. Met een prachtig petite lichaam.
Toen ik haar profiel zag wist ik het gelijk, die wil ik bezoeken. Haar een bericht gestuurd en kon snel terecht. Ik onderweg naar het adres in Den Haag en ik kreeg al lieve spraakberichten en een sexy foto van haar toegestuurd om me op te warmen.
Bij binnenkomst gelijk volop zoenen en romantiek, ze gebruikt veel tong en heeft lekkere volle lippen. Kleren uit en toeon begon het echte feest. Ze pijpt heerlijk zonder condoom en diep in de keel met haar lekkere tong. Lekker sloppy ;)
Ze wordt zelf ook graag gepijpt. Daarna haar kontje mogen likken en een vinger erin gestopt, maar daar moest ik voorzichtig mee zijn omdat heht erg gevoeleig was, dus niet lang mee doorgegaan.
Toen heb ik haar in verschillende standjes geneukt en terwijl ze bovenop mijn pik zat spoot ze klaar over mijn buik, echt mega geil.
Na nog wat doggy en doorstoten wilde ze dat ik op rand van het bed kwam zitten terwijl ze pijpte en toen kwam ik klaar in dat mooie bekkie. Fantastisch!
Daarna wat gepraat en samen in bad gaan zitten.
Het was een top ervaring. Ze blijft helaas nieit lang in NL
Dank je wel Sophia!
Xxx Jan
4.1
Mijn afspraak met Victoria was snel gemaakt en goede commimunicatie. Toen ik aankwam werd ik gelijk volop gezoemd (met tong), waar ik van hou. Toen afgerekend en het kon beginnen.
Ze is een mooie verschijning, maar wel wat afstandelijk / verlegen en haar engels is niet geweldig. Ze vroeg wel telkens wat ik wilde doen of wat ik wilde uitproberen. Dat was prettig. Ze zoent en pijpt heerlijk, zonder condoom. Ik mocht haar ook pijpen em dan wordt ze wel hard, alleen daarna ook snel weer slap.
Ik had gevraagd of ik haar zaad mocht proeven, dat is niet gebeurd. Ik had betaald voor een uur en stond na 40 minuten weer buitem, voelde wat gehaast. Ben verder tevreden over wat ze wel deed maar ik weet niet of ik nog bij haar terugkom. Het had iets actiever gemogen. Bedankt voor je tijd Victoria :)
4.1
Ik heb een fijne tijd gehad met Noor, het begon lekker met een massage. Geen super massage, maar wel prima. Daarna even afgedouched en toen hebben we elkaar wederzijds gepijpt, maar dat was wel van eenenwat korte duur. Ze zoent wel, maar ook niet super intensief ofzo. Wel heb ik haar lekker mogen neuken, wat prima was. Ik had gehoopt op iets meer energie vanuit haar kant, het voelde alsof ze er niet helemaal zin in had. Verder waren alle services prima en heeft ze zich aan de afspraken gehouden, dus daar wel blij mee. Wellicht dat io nog eens bij haar langs ga.
4.8
Wat een ervaring! Ik heb Katalina bezocht in Den Haag. Ik kwam binnen en we begonnen gelijk met zoenen en strelen. Eenmaal op bed begon het wederzijds pijpen en heb ik haar sterretje geproeft. Tussendoor veel getongzoend. Ze pijpte me eerst met condoom maar later ging ze zonder c verder, heerlijk. Ze gebruikt veel tong.
Vervolgens kwam zij klaar in mijn mond en heeft ze mij klaar gepijpt in haar mond. Daarna nog samen op bed gelegen en dat was fantastisch, echte GF ervaring.
Totdat ze opgegeven moment weer wilde dat ik klaarkwam en daar begon het feest weer, we waren inmiddels al dik door de tijd maar dat boeide haar niet. Ze deed er alles aan om mii weer geil te maken en uiteindelijk spoot ik opnieuw. Echt geweldig!
4.8
Deze week ben ik bij Emma geweest in Amsterdam, goed ontvangen in een fijn appartement.
Ze is erg vriendelijk en belangstellend. Maar vooral ook heel sexy en voorzien van mooie rondingen en perfect gereedschap.
Het begon met zoenen en wederzijds pijpen, waar ze erg goed in is en later heb ik haar nog mogen neuken, wat heerlijk is. Vooral doggy met die zachte billen.
Ze is een aanrader!