5.0
vandaag toch maar eens de moeite genomen om wat te schrijven.
Emma is een knappe meid, heerlijk slank. Ze heeft wel wat tattoos op haar arm, vind ik zelf niet zo erg. Is half roemeens en half Oekraïens geloof ik. heeft vanaf haar 7e rondgereisd met haar ouders.
Emma vond ik anders dan andere escorts die ik heb gehad. Ik ga meestal langs de ramen, maar heb nu circa 5 escorts gehad. De meeste voelen vaak tot snel tot de daad. Emma begon lekker te kletsen, deed het licht uit en begon mij uit te kleden. Ze zegt wat lieve dingen, en kust heerlijk. heerlijke opbouw, en heerlijke sex gehad. Ze heeft echt een schitterend mooi gezicht, heerlijk om haar tijdens de sex aan te kijken.
Ik hoorde dat ze zowel hier als ik rotterdam, utrecht en amsterdam komt. Daarom heb ik ook de moeite genomen om een review te schrijven, want dan vind ik haar sneller terug op mijn profielnaam xD
babe, see you next time xx
4.9
Vandaag heb ik Nina bezocht. Ik zag op het forum al wat berichten over een aanbetaling. Zelf ben ik daar vanwege privacy niet zo van, daarom vroeg ik haar gisteren al of ze ook soms last minute kan en dat was mogelijk
ze ontvangt deze week in een vakantiewoning. Toen ik aan kwam bij het huisje zag ik haar postuur als door het glas van de deur. Jeetje wat een leuke meid is dit!
het fijne aan een Nederlandse dame is dat je ook lekker een praatje kunt maken. Eerst ff lekker sociaal kletsen, daarna heerlijk ketsen.
ze is erg hygiënisch, en weet perfect wat ze doet. 30minuten betaald, maar met douchen en praten etc wel wat langer binnen geweest.
ik weet dat ze normaal niet in deze regio zit, maar hiervoor stap ik graag de auto in!
nina bedankt en tot snel!