5.0
Rebel is een vrouw waar alle dames een voorbeeld aan mogen nemen.
Een oogverblindende schoonheid, een zeer vriendelijke vrouw in omgang en een wilde tijger in bed.
Door toeval viel ze in voor een collega van haar, ik denk dat het zo moest zijn. De anderhalf uur die ik bij haar was vlogen voorbij.
De details van de daad moeten mensen zelf maar gaan ontdekken maar voor mij steekt Rebel met al het mooie wat ze heeft ver boven andere dames uit.
Herhaling gegarandeerd.
4.9
This week I had the pleasure of meeting Julia for a 90 minute date.
The date was booked at Nikita’s Secrets, as always Nikita is very correct and polite.
Upon arrival Julia welcomed me in a very sexy red dress and high heels. Wow she is tall and foremost she is very beautiful. Long blonde hair and a body truly made for sin ;).
The sex was amazing and I can look forward to her visiting Nikita’s again. Same as for the other wonderful girls at Nikita’s I hope to see (and more) her again soon.
Anybody that wants a true VIP treatment should visit her and you will have a great time, guaranteed.
5.0
Onlangs heb ik voor de zoveelste keer dit geweldige etablissement bezocht.
Prachtig ingericht, super schoon en van alle erotische gemakken voorzien.
De diverse dames die ik hier in de afgelopen jaren heb mogen ontmoeten zorgen er samen met de accommodatie voor dat ik voor mijn guilty pleasures niet verder hoef te zoeken dan Nikita’s Secrets.
Zowel het vaste team als de “special guests” zijn geweldig.
5.0
Een date van anderhalf uur vlogen voorbij alsof het niets was.
Darsi is een geweldige meid. Lief en tegelijkertijd een tijger in bed. Ze zorgt er voor dat je je een koning voelt.
Niet mijn laatste afspraak met deze bloedmooie queen, daar hoop ik op.